Tatranet_Real_logo TatranetReal.sk

Pridať do obľúbených - Tatranet Real
Slovak languageEnglish languageUkrainian/Russian languagePolish language Druh nehnuteľnosti

Pozrieť všetky ponuky [59]
Tip: Znížená cena!
 Naše pobočky

 Menu

 Náš partner pre vzdelávanie

Slovenská realitná akadémia


   Novostavby na predaj

 Makléri onlineTatranetReal.sk_logo Intranet
 Exkluzívni partneri

Liptov.sk Klaudius Danics - referencie klientov


Klaudius Danics

Námestie Slobody 9
06601 Humenné
www.reality-humenne.sk

Tel: +421-915-961 074Referencie mojich klientov

Mojím dlohodobým cieľom je čo najväčšia spokojnosť klientov so službami našej spoločnosti. Ich pochvala je pre mňa veľkým ocenením:


Predaj pozemku v Kamenici nad Cirochou
Pridané: 15.02.2020

Potreboval som zrealizovať predaj pozemku. K realitnej kancelárii som sa dostal už pred pár rokmi, kde sme spolupracovali pri predaji rodinného domu a bol som s vykonanou prácou p. Danicsa spokojný. Jeho prístup bol vynikajúci a profesionálny. Realizácia predaja nehnuteľnosti prebehla bez problémov a v rámci možností za krátky čas. So službami spol. Tatranet Real som bol nad mieru spokojný. Profesionálny prístup, ústretovosť, komunikácia medzi realitnou kanceláriou a klientom počas celého priebehu predaja nehnuteľnosti. Môžem ostatným len odporučiť.

V Poprade, 11.02.2020, Čabák


Predaj bytu na ulici Osloboditeľov
Pridané: 18.02.2020

Riešila som predaj bytu a k spolupráci s kanceláriou TatranetReal som sa dostala na základe odporúčania bývalých klientov. Prístup p. Danicsa bol v každom ohľade na vysokej profesionálnej úrovni. Po prejavení záujmu kupujúceho o nehnuteľnosť, prebehlo celé konanie rýchlo a k mojej spokojnosti. Služby realitnej kancelárie vrelo odporúčam.

V Žiline, 10.02.2020, Frličková


Predaj bytu na Sídlisku pod Sokolejom
Pridané: 18.02.2020

Predávali sme byt a o realitke TatranetReal sme sa dozvedeli od priateľov. Všetko bolo na jedničku s hviezdičkou.

V Kamienke 10.02.2020, Ján Zeľo


Úver na kúpu bytu
Pridané: 25.02.2020

Realitnú kanceláriu Tatranet Real mi odporučil známy. P. Danics mi pomohol pri získaní úveru na kúpu bytu a pri samotnej realizácii. Jeho prístup bol profesionálny a vo všetkom mi ochotne poradil. Vďaka jeho prístupu cela transakcia prebehla hladko a úspešne. So službami Tatranet Real som bol veľmi spokojný a vrelo odporúčam.

Humenné, 25.02.2020, Dominik Kaljanko


Kúpa domu na Jasenovskej ulici
Pridané: 13.03.2020

Som spokojný s kúpou, aj s Vašim prístupom.

09.03.2020, M. Latta


Predaj domu na Jasenovskej ulici
Pridané: 16.03.2020

Aspoň takto Vám chcem ešte raz poďakovať. Dom sa predal k spokojnosti oboch strán - kupujúcej aj predávajúcej, za čo veľmi pekne ďakujeme pracovníkom realitnej spoločnosti, ktorí odviedli perfektnú prácu, boli milí a ochotní. Sme Vám aj celému kolektívu veľmi vdacní a prajeme veľa úspechov, nech sa Vám darí. Pekny deň

Prešov, 16.03.2020, Babincová


Kúpa pozemku v Závadke
Pridané: 11.07.2018

Páči sa mi, že sa vaša realitka zaujíma o klienta aj po kúpe nehnuteľnosti. Prístup pracovníkov veľmi dobrý, makléri boli veľmi milí a pohotoví. Bol som nadmieru spokojný najmä s rýchlym procesom kúpy a včasným reagovaním zo strany realitky.

Sakáč Tomáš


Kúpa domu v Medzilaborciach
Pridané: 07.07.2018

Pán Danics odviedol doslova ukážkovú prácu. Rýchlá a jednodznačná komunikácia v rovine faktov. Mám viac skúseností s nákupom a predajom nehnutelností (CZ,SK), dokážem ocenit dobrého makléra. Pán Danics odviedol výbornú prácu, veľká spokojnosť.

V prahe, 30.06.2018, Milan Kalinka


Predaj bytu v centre
Pridané: 20.06.2018

Dobrý deň, ďakujeme za spoluprácu. Pekný deň

Močková


Kúpa bytu v centre
Pridané: 18.06.2018

Ďakujem pekne za všetko.

Kuncová


Predaj bytu - Sídlisko I, Humenné
Pridané: 17.01.2018

RK TatranetReal som navštívila na odporúčanie môjho známeho, keď som chcela predať byt. Realizácia predaja bytu prebehla bez problémov, spolupráca medzi realitným maklérom a zúčastnenými stranami bola veľmi dobrá. Prístup Vášho zamestnanca bol ústretový, profesionálny, vystupovanie príjemné. So službami Vašej spoločnosti som bola spokojná a ak budem mať príležitosť, odporučím Vašu spoločnosť svojim známym.

Andrea Ocilková


Kúpa pozemku - pod Sokolejom
Pridané: 02.03.2018

P. Danics s nami komunikoval od začiatku až do úspešného konca. Bol ústretový, ochotný a hlavne pripravený vysvetli čo sme potrebovali. Realizácia obchodu prebehla profesionálne a na úrovni. Keďže sme obchod dotiahli do úspešného konca, so službami TatranetReal sme boli spokojní. Veľmi vysoko hodnotím samotný proces kúpy-predaja, všetko bolo na čas pripravené aj zrealizované a informovanosť o stave vkladu - kedy bol podaný, urobený zápis.

František Pigula


Kúpa domu v Zubnom
Pridané: 11.09.2017

Dobrý deň,bola som veľmi spokojná s vašimi službami a ďakujem za spoluprácu, nech sa vám darí.

S pozdravom, Škovránková


Predaj družtevného bytu - Hrnčiarská, Humenné
Pridané: 27.9.2017

Chcem Vám vyjadriť moje veľké poďakovanie za Vašu vysokú profesionalitu a Váš skvelý prístup ku klienovi.

Puškárová


Kúpa domu v Udavskom
Pridané: 14.08.2017

Dobrý deň p. Danics.Chcem Vám poďakovať za Vašu snahu a za rýchle vybavenie dokladov a prepisu a všetkého čo k tomu patrí. Hlavne sa chcem poďakovať p. Bodnárovi za jeho veľkú snahu a aj za to, že ma stále informoval s novými ponukami, stále bol presný pri stretnutiach, milý a a vedel aj pochopiť každého situáciu. Týmto chcem poďakovať Vašej spoločnosti Tatranetreal a popriať veľa predaných bytov a domov.

S pozdravom Marek Rohún


Kúpa domu v Udavskom
Pridané: 20.06.2017

Ďakujeme za všetko, prajem pekný zvyšok dňa.

V Udavskom 16.06.2017
Dacej, Morvaiová


Kúpa domu v Jasenove
Pridané: 10.07.2017

Kupovali sme dom, maklér zastupoval predávajúcich. Jeho prístup bol profesionálny, realizácia obchodu prebehla bez problémov. So službami TatranetReal sme boli spokojní.

V Humennom 05.07.2017
Michalenko


Predaj bytu - pod Sokolejom
Pridané: 27.12.2016

Po nepríjemnej rodinnej udalosti sme potrebovali predať byt v Humennom. Nakoľko moja sestra sa p. Danicsom už poznala dlhšie, tak sme sa rozhodli ho osloviť, či by nám nepomohol. Už naše prvé neoficiálne stretnutie bolo veľmi príjemné a korektné. Keď nastala situácia, že ideme resp. môžeme byt predávať, tak sme opäť oslovili. každé jedno stretnutie prebiehalo na vysokej profesionálnej úrovni. Ochotne vysvetlil všetky všetky možnosti a použil aj skúsenosti z praxe. Celý predaj bytu i keď sme vedeli, že je to veľmi ťažké, výborne manažoval a boli sme veľmi dobre informovaní.
Nakoniec k predaju bytu došlo a boli sme veľmi spokojní, že celý predaj bol vďaka veľkému úsiliu uvedeného pána zrealizovaný.
Do ďalšej činnosti prajem veľa zdravia, šťastia a pracovných úspechov a aby boli všetci jeho klienti takí spokojní ako my. Bol som veľmi spokojný a prajem každému zákazníkovi aby mal také šťastie ako sme mali my.

Dušan
Banská Bystrica


Humenné - kúpa pozemku
Pridané: 02.01.2017

S poskytnutými službami RK Tatranet Real /Humenné/ sme veľmi spokojní a preto sme služby využili opakovane a predpokladáme využitie aj v budúcnosti. Osobne si vážime prístup obidvoch real. maklérov, ktorí boli ochotní sa nám venovať aj v mimopracovnom čase.

Hopta M. v.r.
Humenné


Predaj bytu - Sokolej Humenné
Pridané: 13.01.2017

Realitnú spoločnosť TatranetReal hodnotím veľmi dobre, pán Danics má dobré realitné skúsenosti, má dobré organizačné schopnosti, slušné a korektné vystupovanie. Odborné vedomosti p. Danicsa ovplyvnili priebeh realizácie celého obchodu - kúpy a predaja nehnuteľnosti. Vo svojej práci bol korektný, precízny, spravodlivý. Odporúčam aj iným klientom makléra p. Danicsa. I keď predaj tejto nehnuteľnosti sa zdal ťažký, p. Danics bol šikovný a realizácia celého obchodu prebehla pomerne rýchlo a bez komplikácií.

Kubíková Anna
Liptovský Mikuláš


Príprava prevodu nehnuteľnosti (poskytnutý servis)
Pridané: 22.12.2016

Môj brat s Vami pracoval v minulosti a dôveruje Vám. Prístup bol veľmi ústretový, promtný, profesionálny a boli trpezliví. Realizácia celého obchodu prebehla bez problémov, na všetky otázky som dostal fundovanú odpoveď. So službami som bol veľmi spokojný a určite by som ich v budúcnosti rád využil.

Peter Grac


Kúpa pozemku
Pridané: 6.12.2016

Kvalita,rýchlosť,ochota.Hlavne žiadne naťahovačky a zbytočné ťahanie peňazí z vreciek klienta. Klient Presne vie za čo platí. Vy iba vyložíte nohy a všetko ostatné nacháte nanich...
Dozvedel som sa o Vašej agentúre prostredníctvom internetu. Prístup bol velmi dobrý, som nadmieru spokojný. Spolupráca so spoločnosťou TatranetReal prebehla rýchlo a kvalitne, pri velmi malom čase ktorý mnou bol poskytnutý.V priebehu niekolkých dní bolo všetko vybavené.
Som velmi rád že ste to tak šikovne vybavili pre mna bezomna:)

slavomir ondovčin


Predaj domu v Brestove
Pridané: 12.11.2016

Nahoda ma zaviedla do Vasej realitky v Humennom. Uz prvy kontakt s panom Danicsom bol pozitivny. Kompetentne ma informoval ako prebieha predaj nemovitosti pomocou TatranetReal. Hned sa mi to pozdavalo takze sme onedlho uzavreli zmluvu. Za cely cas az po predaj domu bola spolupraca s panom Danicsom aj s jeho kolegom panom Bodnarom na vynikajucej urovni. So sluzbami som bola maximalne spokojna a samozrejme, ze budem Tatranet Real odporucat aj inym zaujemcom.

M.Schmidova
Rebstein, Švajčiarsko


Kúpa bytu v centre Humenného
Pridané: 11.11.2016

Pristup realitnej kancelarie Tatranet Real, konkretne pana Danicsa bol profesionalny. Komunikacia bola efektivna a promptna a cela realizacia kupy nehnutelnosti prebehla bezproblemovo a v predpokladanom casovom horizonte.
Dakujem za poskytnute sluzby a pozitivnu skusenost s Tatranet Real.

Tamara Sijková
Marcoola, Austrália


Predaj domu v Udavskom
Pridané: 05.10.2016

Dobry den,
velmi pekne dakujeme za sprodstredkovanie predaja. Boli sme velmi spokojní s Vasimi sluzbami a zelame Vam dalsie uspechy.

S pozdravom,
Ing.Štefan Godány s manželkou

Predaj areálu bývalého poľnohosp. družstva v Lukačovciach
Pridané: 08.02.2016

O spoločnosti Tatranetreal som sa dozvedel z internetu. Prístup p. Danics bol veľmi dobrý a profesionálny. Realizácia celého obchodu prebehla podľa očakávaní, dobre. So službami spoločnosti sme boli spokojní.

V Rovinke 07.02.2016
Ing. Erik Zemánek, podpredseda predstavenstva Stachema s.r.o.


Hypotéka v Bratislave
Pridané: 13.01.2016

O p. Danicsovi som sa dozvedel od svojho známeho. Jeho prístup bol iniciatívny a profesionálny. Realizácia celého obchodu prebehla bez problémov a so službami som bol nadmieru spokojný. Servis bol profesionálny bez potreby "naháňať" poradcu. Bol som oboznámený s najvýhodnejšími podmienkami v mojej situácii.
Ďakujem ešte raz.

V Bratislave 13.01.2016
Tomáš Koleň


Predaj bytu v Bratislave
Pridané: 07.12.2015

Riešili sme predaj bytu v Bratislave. Sprostredkoval ma rodinný príslušník. Prístup pracovníkov realitnej kancelárie v Humennom aj Bratilsave bol veľmi ústretový. Realizácia celého obchodu prebehla bez akejkoľvek komplikácie, veľmi rýchlo, k mojej spokojnosti. So službami spoločnosti Tatranet Real som bola nadmieru spokojná.

PhDr. Bošková
Humenné


Kúpa bytu Sídlisko I
Pridané: 13.11.2015

O Vašej spoločnosti sme sa dozvedeli pri kúpe bytu. Maximálne sme boli spokojní so spoluprácou Vášho makléra p. Danicsa. Svoju prácu si odviedol výborne, všetko mal vopred pripravené, zorganizované na profesionálnej úrovni. V prípade potreby určite využijeme jeho služby.
Ďakujeme.

Manželia Andrasovi


Predaj domu v Udavskom
Pridané: 15.10.2015

Mala som záujem o predaj nehnuteľnosti - rodinného domu v spoluvlastníctve. O firme som sa dozvedela od rodinného príslušníka - spoluvlastníka domu. Prístup pracovníkov realitnej kancelárie bol Veľmi korektný a profesionálny. Pracovník firmy previedol obhliadku nehnuteľnosti, zdokumentoval nehnuteľnosť - foto, video a následne ponuka s presným popisom a videodokumentáciou bola zverejnená na rôznych internetových portáloch a tiež vývesnej tabuli firmy v Humennom. Pravidelne ma informoval o priebehu predaja. so službami spoločnosti Tatranet Real sme boli nanajvýš spokojní.

Ing. Eva Nikolaou
Larisa, Grécko


Predaj domu v Lieskovci
Pridané: 29.04.2015

Pán Danics,
spolu s manželom a celou mojou rodinou by sme sa Vám a Vášmu Teamu radi poďakovať za Vašu pomoc a úsilie, ktoré stte nám preukázali pri predaji nášho domu. Veľmi si to vážime.
Prajeme Vám veľa profesionálnych a osobných úspechov.

Janka a John Jones
Didcot, Spojené kráľovstvo


Prenájom garsónky S II
Pridané: 15.10.2013

Jednalo sa o prenájom garsónky v Humennom, kontakt som si našla cez internet. Bola som s prístupom makléra spokojná, vždy reagoval promptne, ochotne a profesionálne. Realizácia celého obchodu prebehla podľa mojich očakávaní. Určite budem spoločnosť TatranetReal odporúčať aj mojím známym.

Mgr. Alena Siváková, Humenné


Prenájom 1 izbového bytu v centre
Pridané: 18.08.2012

Potrebovali sme zohnať nájomníkov do zariadeného bytu zo sféry manažmentu a tak sme Vás oslovili. Prístup pracovníkov realitnej kancelárie bol veľmi ústretový a aktívny. Váš zástupca si najprv vyžiadal informácie o nehnuteľnosti, pripravil s nami zmluvu o provízií (predtým nám povedal podmienky), potom vyfotil nehnuteľnosť a dal ju na webovú stránku Vašej spoločnosti (predtým ešte odsúhlasil s nami text). Potom ako ste našli záujemcu, Váš zástupca nás informoval, že má potenciálneho klienta, že je z takej a takej branže, dohodol si termín na obhliadku. Jeden zo záujemcov potvrdil svoj záujem, spoločnosť Tatranet Real nám pripravila zmluvu o prenájme a zaslala na odobrenie resp. úpravu. Po odsúhlasení došlo k podpisu zmluvy a následne k realizácií transakcie. So službami spoločnosti Tatranet Real sme maximálne spokojní. Do budúcna by sme ocenili aj doporučenia zo strany realitnej kancelárie na tzv. optimálnu cenu za ktorú je vhodné danú realitu ponúkať v porovnaní s konkurenčnými ponukami v danej lokalite a kvalite.

Ing. A. Škuba, SR


Kúpa bytu - Sídlisko pod Sokolejom
Pridané: 18.03.2012

Bola som spokojná. Odbremenilo ma to od pocitu strachu, že ma niekto oklame. Služby by som určite využila znova. Nešla by som už do kúpy/predaja bez realitnej kancelárie.

L. Meričková, SR


Prenájom bytu
Pridané: 17.02.2012

Hľadala som byt do prenájmu prostredníctvom internetu. Byt, o ktorý som mala záujem, prenajímali majitelia prostrednítctvom Vašej realitky. Prístup Vaších spolupracovníkov bol veľmi príjemný a seriózny. Všetko vždy prebehlo podľa dohody. Pokiaľ ide o termíny, maximálna ústretovosť, vždy dalo dohodnúť a termíny boli vždy dodržané. Realizácia prenájmu prebehla bez problémov. Komunikácia bola rýchla a zrozumiteľná. S vašimi službami som bola spokojná.

L. Lempeľová, SR


Predaj domu na Kudlovciach
Pridané: 16.11.2011

O Vašej spoločnosti som sa dozvedela z tlače. Realizácia celého obchodu prebiehala úplne podľa mojích predstáv, bola som nadmieru spokojná. Zvlášť by som chcela podakovať p. Danicsovi, s ktorým bola dobrá spolupráca.A nakoniec , určite budem spoločnosť Tatranet Real odporúčať dalej.

Bocanová, Snina


Predaj bytu S III
Pridané: 20.05.2011

K spolupráci s realitnou kanceláriou Tatranet Real sme sa dostali na základe dobrej skúsenosti s kúpou nehnuteľnosti s minulosti. Prístup realitného poradcu bol na profesionálnej úrovni, mali sme veľmi pozitívny dojem. Realizácia celého obchodu a predaja nehnuteľnosti prebehla rýchlo a bez komplikácií. Aj s manželkou sme spokojní so službami realitnej kancelárie Tatranet Real a ak bude príležitosť, určite využijeme služby Vašej spoločnosti znovu.

František Martan, Humenné


Predaj bytu S I
Pridané: 10.05.2011

Mali sme záujem predať byt. O spoločnosti Tatranet Real sme sa dozvedeli v inzeráte v miestnych novinách a ďalej cez internet. Predaj bytu bol v tejto ťažkej dobe dosť náročný aj vzhľadom na pomerne vysokú cenu bytu na realitnom trhu. Napriek tomu si náš realitný maklér p. Klaudius Danics zachoval zdravú obchodnícku trpezlivosť a aj to nás doviedlo k úspešnému predaju. Od vyplatenia zálohy vážnym záujemcom cez samotnú realizáciu obchodu a podpísania samotných zmlúv až po pripísanie financií na náš účet ubehol veľmi krátky čas. Spokojnosť bola preto na všetkých troch stranách :-)

Peter Konečný, Humenné, SR


Kúpa bytu S I
Pridané: 04.04.2011

O spoločnosti sme sa dozvedeli prostredníctvom Vašej webovej stránky. Prístup pracovníkov realitnej kancelárie bol na profesionálnej úrovni. Realizácia celého obchodu prebehla na profesionálnej úrovni. So službami spoločnosti Tatranet Real sme boli spokojní.

Ingrid Závodská


Kúpa domu v Porubke
Pridané: 26.03.2011

Riešili sme kúpu domu. K spolupráci s kanceláriou Tatranetreal sme sa dostali prostredníctvom internetu a po telefonickom kontakte. S prístupom pracovníka Vašej kancelárie K. Danicsa sme boli spokojní. Realizácia prebehla v poriadku, s menšími problémami predávajúcich, ktorých usmerňoval p. Danics. So službami spoločnosti sme boli spokojní a bez Vášho pracovníka p. Danicsa by zrejme nedošlo ku kúpe domu o ktorú sme sa pokúšali skôr no bez úspechu.

Ďakujeme, Mergová Aneta, SR


Kúpa pozemku v Kamenici
Pridané: 18.03.2011

Prístup zo strany Tatranet Real bol na profesionálnej úrovni, mali sme dostatok informácií. Realizácia celého obchodu od vystavenia dokumentov až po úplný záver bola veľmi dobrá. Plná spokojnosť!

Manželia Martanovci, Prešovský kraj


Predaj pozemku v Kamenici
Pridané: 01.03.2011

Potreboval som predať stavebný pozemok a Vašu realitku som si našiel na internete. Prístup Vašich pracovníkov bol veľmi príjemný a pracovali s maximálným úsílim. Realizácia obchodu prebehla úspešne a myslím, že k obojstrannej spokojnosti. So službami spoločnosti Tatranet Real som bol spokojný a za spoluprácu ďakujem.

Příbramsko, Stredočeský kraj, ČR
Milan Pandoš


Kúpa bytu v Košiciach
Pridané: 22.11.2010

Pri predaji svojho bytu a kúpe nového, sme hľadali ponuky na internete cez www.reality.sk. Byt, ktorý nás oslovil bol v ponuke Vašej realitnej kancelárie. Pracovníci boli ochotní rýchlo riešit vzniknuté situácie a poradiť. Obchod prebiehal zložením finančnej zábezpeky v banke a po predaji nášho pôvodného bytu následný doplatok. So službami spoločnosti Tatranet Real sme boli spokojní.

Miroslava Maukšová, Košice


Kúpa bytu v Humennom
Pridané: 14.11.2010

Prostredníctvom realitnej kancelárie Tatranet Real sme kúpili byt v Humennom a chceme vyjadriť vďačnosť a spokojnosť so spoluprácou Vášho spolupracovníka pána Danicsa, pretože všetko prebehlo zorganizovane aj vzhľadom na to že sme dosť vyťažení. Odporúčame aj iným záujemcom, aby pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti využili služby Vašej spoločnosti.

Spokojní manželia z Humenného


Predaj bytu pod Sokolejom
Pridané: 06.10.2010

Išlo o predaj bytu. Našiel som Vás v internete. Pán Klaudius Danics sa o všetko postaral. So službami pána Danicsa a Vašej spoločnosti sme boli veľmi spokojní.

D. Salasovic, Assmannshausen, Nemecko


Kúpa bytu - mierová Humenné
Pridané: 30.06.2010

Chcela som riešiť kúpu bytu a ponuku spoločnosti Tatranet Real som si našla cez internet . Pristup pracovníkov realitnej kancelárie bol profesionálny a na úrovni. Realizácia prebiehala rýchlo, spoľahlivo a hlavne vysoko hodnotím komplexné vybavenie vecí súvisiacich s kúpou a predajom bytu. So službami spoločnosti Tatranet Real som bola veľmi spokojná.

Anna Uherová, Prešovský kraj


Komárany - kúpa domu
Pridané: 10.05.2010

Ešte raz Vám ďakujeme za Vašu príjemnú spoluprácu počas celého obchodu, za ochotu a ústretové jednanie.

Anna a Vladimir Komkovci, Prešovský kraj :)


Predaj bytu na Sídlisku I
Pridané: 31.03.2010

Dobrý deň!
Keďže nebolo možné pohnúť s predajom bytu po mojej matke, požiadal som splnomocnenca/bratanca/, aby sa obrátil na patričné adresy a myslím, že mal šťastnú ruku, lebo ľady sa veľmi rýchlo pohli, ihneď sa kontaktoval p. Danics, zaslal potrebné formuláre na plné moci, všetko ostatné už potom bolo na bratancovi v mieste bydliska. Prístup pracovníka realitky a spôsob realizácie celého procesu hodnotím veľmi pozitívne, bol som priebežne informovaný a moje hodnotenie je jednoznačne: výborné!

S pozdravom MUDr. Emil Baniari, Trenč. Teplice


Predaj pozemku na Lieskovčíku
Pridané: 20.02.2010

So spoločnosťou Tatranet Real sme spolupracovali pri predaji nášho stavebného pozemku. Celý proces vrátane realizácie predaja prebehol veľmi hladko. Služby spoločnosti Tatranet Real a pána Danicsa boli na vysokej profesionálnej úrovni a s ich službami sme boli veľmi spokojní.

M. Gdovin, Stratford, USA


Predaj bytu na Sídlisku I
Pridané: 16.02.2010

So službami realitnej kancelárie som maximálne spokojný. Prístup pracovníkov bol profesionálny. Všetko prebiehalo bez závad a verím, že sa na spoločnosť Tatranet Real obrátim aj v budúcnosti.

Vladimír Berlecký, SR


Kúpa bytu na Sídlisku IIA
Pridané: 23.01.2010

Dozvedel som sa o Vás od známych. Prístup pracovníka bol profesionálny, bol som spokojný. Predaj prebehol bez problémov.

Ing. Peter Ščerba, SR


Predaj bytu - Sídlisko IIA
Pridané: 23.01.2010

Na základe môjho inzerátu mi pán Danics telefonicky ponúkol pomoc pro predaji bytu cestou Vašej spoločnosti. Hneď pri prvej obhliadke bytu pán Danics pristupoval k práci iniciatívne, preto som prenechal realizáciu predaja na Vašu spoločnosť. Pri konkrétnom predaji pán Danics vybavil všetky náležitosti spojené s predajom proptne, takže predaj bytu prebehol bez problémov.

S pozdravom Ivan Láni, SR


Kúpa bytu na Sídlisku I
Pridané: 11.01.2010

O realitnej spoločnosti Tatranet Real som sa dozvedel cez internet. Prístup pracovníka K. Danicsa bol ústretový. Realizácia obchodu prebehla bez problémov, p. Danics poskytol rady a bol nápomocný. Bol som spokojný, že som sa obrátil s kúpou nehnuteľnosti na vašu realitnú kanceláriu, pri možnom ďalšom obchode sa určite na vás obrátim.

Týmto chcem p. Danicsovi ešte raz poďakovať.
František Tatár, Topoľovka


Kúpa bytu na Sídlisku II
Pridané: 06.01.2010

O realitnej kancelárii Tatranet Real sme sa dozvedeli z internetu, keď sme riešili svoju bytovú situáciu. Prístup pracovníka realitnej kancelárie bol na veľmi dobrej úrovni. Realizácia celého obchodu prebiehala organizovane k celkovej spokojnosti zákazníka. So službami a spoluprácou spoločnosti sme boli nadmieru spokojní, za čo im ďakujeme.

p. Hančák, SR


Predaj bytu Sídlisko II
Pridané: 06.01.2010

Vážený pán Danics, chcem sa Vám poďakovať touto cestou za vysoko-profesionálny prítup pri predaji našej nehnuteľnosti a prajeme Vám aj naďalej veľa úspechov v práci.

S pozdravom J. Pavliková, SR


©2022 Tatranet Real       Facebook   RSS Feed       Mapa stránok SK | EN | RU
Tatranet Real® a Logo TatranetReal™ sú registrované ochranné známky spoločnosti Tatranet Real.


Top of page
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujem súhlas s ich používaním: OK | Chcem vedieť viac