Tatranet_Real_logo TatranetReal.sk

Pridať do obľúbených - Tatranet Real
Slovak languageEnglish languageUkrainian/Russian languagePolish language Druh nehnuteľnosti

Pozrieť všetky ponuky [58]
Tip: Znížená cena!
 Naše pobočky

 Menu

 Náš partner pre vzdelávanie

Slovenská realitná akadémia


   Novostavby na predaj

 Makléri onlineTatranetReal.sk_logo Intranet
 Exkluzívni partneri

Liptov.sk Naše referencie


Referencie našich spokojných klientov

Dlohodobým cieľom našej spoločnosti je čo najväčšia spokojnosť klientov s našimi službami. Ich pochvala je pre nás veľkým ocenením:


Dobrý deň pán Gajdoš,
v úvode mojho mailu sa Vám chcem v mene mojom, mojej mamy ale aj priatelky Silvie poďakovat za úspesný predaj ale aj kúpu nášho bytu od úvodnej konzultácie až po samotný predaj a kúpu. V budúcnosti s Vaším dovolením Vás ako osobu ale aj firmu, ktorú zastupujete, čiže Tatranetreal budem ďalej odporúčať mojím známym. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM.

Patrik Šteruský, Bratislavský kraj


Riešili sme predaj bytu v Ružomberku a rozhodli sme sa pre spoluprácu so spoločnosťou Tatranet Real. Prístup pracovníkov počes predaja nášho bytu bol na veľmi profesionálnej úrovni. Celé to prebehlo perfektne, bez akýchkoľvek starostí, problémov, jednoducho na úrovni a hladko. Boli sme spokojní na 100%.

Renáta Schmidtová, SR


Pri predaji bytu som bol oslovený aj viacerými realitnými kanceláriami. Ich činnosť bola na diletantskej, až hranicu zákona porušujúcej úrovni. Doteraz nechápem, ako môžu ešte fungovať. Až keď som oslovil spoločnosť Tatranet Real, stretol som sa so špičkovou profesionalitou od A po Z. Ak niekto potrebuje ďaleko nadštandardný prístup a komplet servis s poradenstvom a hľadaním najoptimálnejšieho riešenia pre klienta na vysokej európskej úrovni má jedinú jednoduchú úlohu a to kontaktovať spoločnosť Tatranet Real.

PaedDr. Igor Ďurech, Prešov


Ďakujeme pekne p. Gajdoš za vsetko, za Váš prístup, spolahlivosť - veľmi prijemné prekvapenie pre nás.

Ivana Mikolová, Bratislavský kraj


Bol som príjemne prekvapený ústretovosťou, iniciatívou a ochotou makléra spoločnosti Tatranet Real. Dovolil by som si tvrdiť, že niekoľko násobne prevyšuje ostatných maklérov s ktorými som pri obhliadkach nehnuteľnosti prišiel do kontaktu. Cela transakcia prebehla veľmi hladko a bez problémov. Vďaka jeho asistenci nie len pri byrokracii mi bolo ušetreného množstvo času, čo považujem za veľký benefit. Rozhodne by som sa nebál doporučiť realitnú kanceláriu môjmu okruhu známych.

Jozef Maslík, Žilina


Chcela by som sa poďakovať Tatranet Real s.r.o. za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Od prvej obhliadky s klientom až po uzavretie obchodu bol prístup Ing. Hofera v každom smere vysoko profesionálny. Predaj alebo kúpa bytu je náročná záležitosť a samozrejme ide o veľký obnos financií. Je potrebné dôkladné právne aj finančné poradenstvo, ktoré táto RK zabezpečuje v každom smere na vysokej úrovni. V prípade potreby odporúčam Tatranet Real, s.r.o.

Zuzana Sýkorová, Prešovský kraj


O Vašej spoločnosti som sa dozvedela z tlače. Realizácia celého obchodu prebiehala úplne podľa mojích predstáv, bola som nadmieru spokojná. Zvlášť by som chcela podakovať p. Danicsovi, s ktorým bola dobrá spolupráca. A nakoniec, určite budem spoločnosť Tatranet Real odporúčať ďalej.

V. Bocanová, SR


Hľadala som pomocou internetu realitnú agentúru a vy ste sa mi zdali najserióznejší. Prístup pracovníka bol pre mňa veľmi seriózny, bola som maximálne spokojná. Realizácia celého predaja prebiehala podľa mňa veľmi dobre. Bola som maximálne spokojná, za čo som vašej realitnej kancelárii veľmi vdačná.

J. Swatonová, SR


O tejto realitke som sa dozvedela z internetu. Môžem každému len odporúčať. Veľmi spoľahlivý a ochotný maklér. Celá realizácia kúpy bytu prebiehala bez akýchkoľvek problémov. Ak by som v budúcnosti riešila kúpu alebo predaj určite sa na Tatranet Real znova obrátim.

Ďakujem, M. Hudová, SR


Chcem sa aj takouto formou poďakovať maklérke spoločnosti Tatranet Real za naozaj aktívny prístup pri sprostredkovaní predaja môjho bytu. Taktiež sa chcem poďakovať za skvelý spôsob komunikácie a empatický prístup. Ak máte problém s predajom svojej nehnuteľnosti, potom sú realitné služby poskytované realitnou kanceláriou Tatranet Real skutočne výborným riešením a môžem ich s potešením a kľudným svedomím kedykoľvek vrele odporučiť! ĎAKUJEM !!!

Ing. Miroslav Puzder, Prešovský kraj


Rozhodla som sa dať byt do prenájmu a nechcela som hľadať podnajomníka cez inzerát. Kamarátka mi povedala, nech to skúsim cez realitku a dala mi web stránku. Následne som oslovila zamestnanca realitky, ktorého prístup bol profesionálny, mal príjemné vystupovanie a trpezlivo odpovedal na moje otázky. V priebehu týždňa našiel podnájomníka, s ktorým som spokojná, prešli sme bod po bode nájomnú zmluvu a po schválení podnájomníkom sme ju podpísali. So službami společnosti som spokojná, a ak budem v budúcnosti riešiť predaj alebo prenájom, určite opäť využijem služby realitnej kancelárie Tatranet Real.

Lenka Čalfová, SR


Jednalo sa o prenájom garsónky v Humennom, kontakt som si našla cez internet. Bola som s prístupom makléra spokojná, vždy reagoval promptne, ochotne a profesionálne. Realizácia celého obchodu prebehla podľa mojich očakávaní. Určite budem spoločnosť TatranetReal odporúčať aj mojím známym.

Mgr. Alena Siváková, Humenné


Rád by som sa poďakoval pracovníkovi Vašej realitnej spoločnosti Dr. Ivanovi Slaninkovi za profesionálnu prácu, vďaka ktorej som spolu so svojou rodinou získal vlastnícke právo na nehnuteľnosť, ktorú sme si vybrali, pričom celá táto práca bola vykonaná "na ďiaľku" len s pomocou Internetu. Ešte raz, Vám Ivan ďakujem a želám Vám a Vašej firme všetko najlepšie.

S úctou, V. Teklin, Moskva, Ruská federácia


Hľadala som byt do prenájmu prostredníctvom internetu. Byt, o ktorý som mala záujem, prenajímali majitelia prostrednítctvom Vašej realitky. Prístup Vaších spolupracovníkov bol veľmi príjemný a seriózny. Všetko vždy prebehlo podľa dohody. Pokiaľ ide o termíny, maximálna ústretovosť, vždy dalo dohodnúť a termíny boli vždy dodržané. Realizácia prenájmu prebehla bez problémov. Komunikácia bola rýchla a zrozumiteľná. S vašimi službami som bola spokojná.

L. Lempeľová, SR


Potrebovali sme zohnať nájomníkov do zariadeného bytu zo sféry manažmentu a tak sme Vás oslovili. Prístup pracovníkov realitnej kancelárie bol veľmi ústretový a aktívny. Váš zástupca si najprv vyžiadal informácie o nehnuteľnosti, pripravil s nami zmluvu o provízií (predtým nám povedal podmienky), potom vyfotil nehnuteľnosť a dal ju na webovú stránku Vašej spoločnosti (predtým ešte odsúhlasil s nami text). Potom ako ste našli záujemcu, Váš zástupca nás informoval, že má potenciálneho klienta, že je z takej a takej branže, dohodol si termín na obhliadku. Jeden zo záujemcov potvrdil svoj záujem, spoločnosť Tatranet Real nám pripravila zmluvu o prenájme a zaslala na odobrenie resp. úpravu. Po odsúhlasení došlo k podpisu zmluvy a následne k realizácií transakcie. So službami spoločnosti Tatranet Real sme maximálne spokojní. Do budúcna by sme ocenili aj doporučenia zo strany realitnej kancelárie na tzv. optimálnu cenu za ktorú je vhodné danú realitu ponúkať v porovnaní s konkurenčnými ponukami v danej lokalite a kvalite.

Ing. A. Škuba, SR


Riešili sme kúpu domu. K spolupráci s kanceláriou Tatranetreal sme sa dostali prostredníctvom internetu a po telefonickom kontakte. S prístupom pracovníka Vašej kancelárie K. Danicsa sme boli spokojní. Realizácia prebehla v poriadku, s menšími problémami predávajúcich, ktorých usmerňoval p. Danics. So službami spoločnosti sme boli spokojní a bez Vášho pracovníka p. Danicsa by zrejme nedošlo ku kúpe domu o ktorú sme sa pokúšali skôr no bez úspechu.

Ďakujeme, Mergová Aneta, SR


Bola som spokojná. Odbremenilo ma to od pocitu strachu, že ma niekto oklame. Služby by som určite využila znova. Nešla by som už do kúpy/predaja bez realitnej kancelárie.

L. Meričková, SR


K spolupráci s realitnou kanceláriou Tatranet Real sme sa dostali na základe dobrej skúsenosti s kúpou nehnuteľnosti s minulosti. Prístup realitného poradcu bol na profesionálnej úrovni, mali sme veľmi pozitívny dojem. Realizácia celého obchodu a predaja nehnuteľnosti prebehla rýchlo a bez komplikácií. Aj s manželkou sme spokojní so službami realitnej kancelárie Tatranet Real a ak bude príležitosť, určite využijeme služby Vašej spoločnosti znovu.

František Martan, SR


Mali sme záujem predať byt. O spoločnosti Tatranet Real sme sa dozvedeli v inzeráte v miestnych novinách a ďalej cez internet. Predaj bytu bol v tejto ťažkej dobe dosť náročný aj vzhľadom na pomerne vysokú cenu bytu na realitnom trhu. Napriek tomu si náš realitný maklér p. Klaudius Danics zachoval zdravú obchodnícku trpezlivosť a aj to nás doviedlo k úspešnému predaju. Od vyplatenia zálohy vážnym záujemcom cez samotnú realizáciu obchodu a podpísania samotných zmlúv až po pripísanie financií na náš účet ubehol veľmi krátky čas. Spokojnosť bola preto na všetkých troch stranách :-)

Peter Konečný, Humenné, SR


Potreboval som predať stavebný pozemok a Vašu realitku som si našiel na internete. Prístup Vašich pracovníkov bol veľmi príjemný a pracovali s maximálným úsílim. Realizácia obchodu prebehla úspešne a myslím, že k obojstrannej spokojnosti. So službami spoločnosti Tatranet Real som bol spokojný a za spoluprácu ďakujem.

Milan Pandoš, Příbramsko, Stredočeský kraj, ČR


Prístup zo strany Tatranet Real bol na profesionálnej úrovni, mali sme dostatok informácií. Realizácia celého obchodu od vystavenia dokumentov až po úplný záver bola veľmi dobrá. Plná spokojnosť!

Manželia Martanovci, Prešovský kraj


Išlo o predaj bytu. Našiel som Vás v internete. Pán Klaudius Danics sa o všetko postaral. So službami pána Danicsa a Vašej spoločnosti sme boli veľmi spokojní.

D. Salasovic, Assmannshausen, Nemecko


Chcela som riešiť kúpu bytu a ponuku spoločnosti Tatranet Real som si našla cez internet . Pristup pracovníkov realitnej kancelárie bol profesionálny a na úrovni. Realizácia prebiehala rýchlo, spoľahlivo a hlavne vysoko hodnotím komplexné vybavenie vecí súvisiacich s kúpou a predajom bytu. So službami spoločnosti Tatranet Real som bola veľmi spokojná.

Anna Uherová, Prešovský kraj


O realitnej spoločnosti Tatranet Real som sa dozvedel cez internet. Prístup pracovníka K. Danicsa bol ústretový. Realizácia obchodu prebehla bez problémov, p. Danics poskytol rady a bol nápomocný. Bol som spokojný, že som sa obrátil s kúpou nehnuteľnosti na vašu realitnú kanceláriu, pri možnom ďalšom obchode sa určite na vás obrátim.

Týmto chcem p. Danicsovi ešte raz poďakovať.
František Tatár, Topoľovka


Ešte raz Vám ďakujeme za Vašu príjemnú spoluprácu počas celého obchodu, za ochotu a ústretové jednanie.

Anna a Vladimir Komkovci, Prešovský kraj :)


Pri predaji svojho bytu a kúpe nového, sme hľadali ponuky na internete cez www.reality.sk. Byt, ktorý nás oslovil bol v ponuke Vašej realitnej kancelárie. Pracovníci boli ochotní rýchlo riešit vzniknuté situácie a poradiť. Obchod prebiehal zložením finančnej zábezpeky v banke a po predaji nášho pôvodného bytu následný doplatok. So službami spoločnosti Tatranet Real sme boli spokojní.

Miroslava Maukšová, Košice


Dobrý deň!

Keďže nebolo možné pohnúť s predajom bytu po mojej matke, požiadal som splnomocnenca/bratanca/, aby sa obrátil na patričné adresy a myslím, že mal šťastnú ruku, lebo ľady sa veľmi rýchlo pohli, ihneď sa kontaktoval p. Danics, zaslal potrebné formuláre na plné moci, všetko ostatné už potom bolo na bratancovi v mieste bydliska. Prístup pracovníka realitky a spôsob realizácie celého procesu hodnotím veľmi pozitívne, bol som priebežne informovaný a moje hodnotenie je jednoznačne: výborné!

S pozdravom MUDr. Emil Baniari, Trenč. Teplice


So spoločnosťou Tatranet Real sme spolupracovali pri predaji nášho stavebného pozemku. Celý proces vrátane realizácie predaja prebehol veľmi hladko. Služby spoločnosti Tatranet Real a pána Danicsa boli na vysokej profesionálnej úrovni a s ich službami sme boli veľmi spokojní.

M. Gdovin, Stratford, USA


So službami realitnej kancelárie som maximálne spokojný. Prístup pracovníkov bol profesionálny. Všetko prebiehalo bez závad a verím, že sa na spoločnosť Tatranet Real obrátim aj v budúcnosti.

Vladimír Berlecký, SR


Na základe môjho inzerátu mi pán Danics telefonicky ponúkol pomoc pro predaji bytu cestou Vašej spoločnosti. Hneď pri prvej obhliadke bytu pán Danics pristupoval k práci iniciatívne, preto som prenechal realizáciu predaja na Vašu spoločnosť. Pri konkrétnom predaji pán Danics vybavil všetky náležitosti spojené s predajom proptne, takže predaj bytu prebehol bez problémov.

S pozdravom Ivan Láni, SR


O realitnej kancelárii Tatranet Real sme sa dozvedeli z internetu, keď sme riešili svoju bytovú situáciu. Prístup pracovníka realitnej kancelárie bol na veľmi dobrej úrovni. Realizácia celého obchodu prebiehala organizovane k celkovej spokojnosti zákazníka. So službami a spoluprácou spoločnosti sme boli nadmieru spokojní, za čo im ďakujeme.

p. Hančák, SR


Dozvedel som sa o Vás od známych. Prístup pracovníka bol profesionálny, bol som spokojný. Predaj prebehol bez problémov.

Ing. Peter Ščerba, SR


Vážený pán Danics, chcem sa Vám poďakovať touto cestou za vysoko-profesionálny prítup pri predaji našej nehnuteľnosti a prajeme Vám aj naďalej veľa úspechov v práci.

S pozdravom J. Pavliková, SR


Obrátili sme sa na firmu Tatranet Real s cieľom kúpy nehnuteľnosti na Slovensku. Rozhodli sme sa na základe veľkého počtu zaujímavých ponúk, možnosti komunikácie v ruštine a profesionality makléra (Dr. Ivan Slaninka). Všetky štádiá kúpy domu prebehli hladko a rýchlo. Zvlášť by sme chceli podotknúť, že pomoc zo strany makléra sa neobmedzila iba na kúpu nehnuteľnosti, ale dostali sme množstvo rád, ktoré nám významne pomohli pri adaptácii na nové podmienky. Doporučujeme spoločnosť Tatranet Real všetkým záujemcom o kúpu nehnuteľnosti na Slovensku.

Vladimir Popov a Jekaterina Stelmashchuk, Moskva


Vážený pán Danics, na adresu Vašej spoločnosti nemáme žiadne pripomienky. So spoluprácou Vašej spoločnosti sme boli nadmieru spokojní počas celého predajného procesu. Takže Vás môžme vrelo odporúčať ďalším klientom, ktorí vyjadria záujem o predaj nehnuteľností. Na záver Vám Ďakujeme a prajeme veľa úspechov v činnosti.

S pozdravom Lenka a Štefan Maškuľákový, Humenné, SR


Dňa 26.9.2008 sme na internetovej stránke realitnej kancelárie Tatranet Real našli v ponuke 1-izbový byt. 31.10.2008 sme doň už nasťahovali našu dcéru. Nemotali sme sa po žiadnych byrokratických úradoch, všetko vybavili páni z realitky. Nemáme čo dodať, iba ďakujeme a odporúčame aj iným záujemcom.

Spokojní Jozef a Mária Klocháňovci, SR


V druhej polovici roka 2008 som mal záujem predať svoj byt. Na spoluprácu pri predaji ma osovili z realitnej kancelárie Tatranet Real. Ponúkli mi svoje služby, dohodol som sa s nimi na zastupovanií pri predaji a o viac som sa nezaujímal. Urobili fotografie bytu, uskutočnili obhliadky a našli záujemcu. Dohliadli na celý priebeh predaja, zabezpečili všetky úkony s vybavením a prevodom môjho bytu. Myslím, že záujemcovi o kúpu pomohli s vybavením úveru. Ja som nemal žiadne starosti, všetko vybavili k mojej spokojnosti, bez toho že by som musel niekde chodiť, čo mi vyhovovalo, lebo som dosť pracovne vyťažený. Po skončení som dostal aj milý darček. Týmto by som chcel pracovníkom tejto firmy poďakovať a vrele ich doporučujem aj iným čo majú záujem o kúpu či predaj nehnuteľnosti.

Vladimír Kulich, SR


Zoznámil nás šport (pozerali sme finálový zápas ME vo fotbale v Liptovskom Mikuláši). Pracovníci spoločnosti Tatranet Real sú profesionáli, sme veľmi radi, že sme sa s nimi zoznámili. Kúpa nehnuteľnosti prešla hladko podľa schémy "čo slúbili - to dodržali". Boli sme veľmi spokojní, pretože sme sa ničím nezaťažovali. O všetko sa postarali spolupracovníci firmy.

V. Tokar, Ukrajina


Všetko bolo veľmi dobre pripravené, výborne zorganizované. radosť spolupracovať s takými profesionálmi. Ani som si nevšimol a stal som sa majiteľom nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný so službami spoločnosti Tatranet Real.

Tamas Szolanskij, Košice


Prostredníctvom realitnej kancelárie Tatranet Real sme kúpili byt v Humennom a chceme vyjadriť vďačnosť a spokojnosť so spoluprácou Vášho spolupracovníka pána Danicsa, pretože všetko prebehlo zorganizovane aj vzhľadom na to že sme dosť vyťažení. Odporúčame aj iným záujemcom, aby pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti využili služby Vašej spoločnosti.

Spokojní manželia z Humenného


Pri predaji bytu nám ponúkla svoju službu realitná kancelária Tatranet Real. Všetko, čo s predajom nehnuteľnosti súvisí urobili pracovníci spoločnosti a my sme sa nemuseli absolútne o nič starať. Žiadne starosti, nijaká administratíva, ani návštevy úradov.

Musíme povedať, že ich práca je perfektná a hlavne na vysokej profesionálnej úrovni. Boli sme veľmi spokojní a určite doporučujeme každému, kto predáva, alebo kupuje nehnuteľnosť využiť služby tejto spoločnosti.

Rod. Laššová, Ružomberok


Tatranet Real - Viac ako reality!

©2023 Tatranet Real       Facebook   RSS Feed       Mapa stránok SK | EN | RU
Tatranet Real® a Logo TatranetReal™ sú registrované ochranné známky spoločnosti Tatranet Real.


Top of page
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujem súhlas s ich používaním: OK | Chcem vedieť viac