Tatranet_Real_logo TatranetReal.sk

Pridať do obľúbených - Tatranet Real
Slovak languageEnglish languageRussian languagePolish language Druh nehnuteľnosti

Pozrieť všetky ponuky [145]
Tip: Znížená cena!
 Naše pobočky

 Menu

 Náš partner pre vzdelávanie

Slovenská realitná akadémia
 Makléri onlineTatranetReal.sk_logo Intranet
 Exkluzívni partneri

Liptov.sk Reality Snina

      Okres:  Zväčšiť mapu Naše pobočky a makléri - Snina

  Kontakty: +421-905-351943   |   Poslať e-mail >>
 Reality Snina

Byty / Apartmány
Chaty / Chalupy
Domy / Vily
Hotely / Penzióny
Nebyt. priestory
Pozemky
Snina - Pozrieť všetky ponuky [10]

 Reality Snina - Naposledy pridané ponuky

 

Predaj Predané!

PREDANÉ, Rekreačný pozemok na predaj.


1,00 EUR "Osadné, Osadné, pred tým Telepovce". Spieva sa v dokumentárnom úspešnom filme " Osadné". Práve tam sa odvíja príbeh o živote obyvateľov na "konci sveta". V obci v Národnom parku ... >>
(30 SKK)

Snina
Osadné
Veľkosť: 1195 m²
 

Predaj Top Rezervované!

REZERVOVANÉ, Víkendová chatka uprostred rozkvitnutej lúky.


5 900,00 EUR REALITY-HUMENNE.SK / JAROSLAV BODNÁR - EXKLUZÍVNE V Národnom parku Poloniny čaká na Vás malebná drevená chatka obklopená rozkvitnutou lúkou. Čisté životné prostredie je zárukou ... >>
(177 743 SKK)

Snina
Kolbasov
Vedľajšia Veľkosť: 20 m²
 

Predaj Predané!

PREDANÉ, Chalupa v Poloninách


1,00 EUR (dohodou)
REALITY-HUMENNE.SK / JAROSLAV BODNÁR - EXKLUZÍVNE Pre tých čo majú vlastnú predstavu o svojom oddychovom mieste v lone prírody Národného parku Poloniny ponúkame rodinný dom - chalupu v ... >>
(30 SKK)

Snina
Klenová
Klenová 69 Veľkosť: 2100 m²
 

Predaj Top Znížená cena!

Dom na podnikanie i bývanie


38 000,00 EUR JAROSLAV BODNÁR / REALITY-HUMENNE.SK - EXKLUZÍVNE V Belej na Cirochou, na pozemku o rozlohe 873 m2 ponúkame rodinný dom. Keďže v minulosti slúžil na podnikanie, jeho vnútorný priestor je ... >>
(1 144 788 SKK)

Snina
Belá nad Cirochou
Riečna 51 Veľkosť: 1692 m²
 

Predaj Znížená cena!

NÍZKA CENA Trojizbový byt v Snine na predaj


29 600,00 EUR RELITY-HUMENNE.SK / JAROSLAV BODNÁR - EXKLUZÍVNE Hľadáte v Snine byt v pôvodnom stave, aby ste si od základov prerobili podľa vlastných predstáv a cítili sa v ňom ako doma? Uvedená ponuka ... >>
(891 730 SKK)

Snina
Snina
Vihorlatská Veľkosť: 62 m²
 Reality Snina - Top nehnuteľnostiSnina / Kolbasov
5 900,00 €
REZERVOVANÉ, Víkendová chatka uprostred rozkvitnutej lúky.


Snina /
15,60 € / m2

Veľký pozemok pod lesom v Snine na predaj


Tu môže byť aj Vaša nehnuteľnosť! Kontaktujte nás .. >>
 Snina / Majer
0,00 € (dohodou)
(ponúknite nám)

Priestory na podnikanie v Snine


Snina / Belá nad Cirochou
38 000,00 €
Dom na podnikanie i bývanie
 Reality Snina

Veľký pozemok pod lesom v Snine na predaj (16 EUR)

JAROSLAV BODNÁR / REALITY-HUMENNE.SK Ponúkame rozsiahly pozemok (trvalý trávnatý porast) v blízkosti lesa. Je nepravidelného obdĺžnikového tvaru o rozmeroch cca 47 m v najširšej časti a cca 150 m v najdlhšej časti. Na pozemok sa vchádza po mostíku cez potok, ktorý tvorí pozdĺžnu juhovýchodnú hranicu pozemku. Od hlavnej cesty je pozemok vzdialený 40 m, kde sú všetky inžinierske siete. Pri pozemku je aj autobusová zastávka. Je na samote. Jeho hranicami sú potok a bukový les. Budúci majiteľ si ho môže prispôsobiť na postavenie rodinného sídla s prekrásnym okolím, alebo rozparcelovať na menšie pozemky a rozpredať iným záujemcom. Teraz sa predáva v celku. Aj keď leží v údolí svieti naňho slnko takmer po celý deň.NÍZKA CENA Trojizbový byt v Snine na predaj (29 600 EUR)

RELITY-HUMENNE.SK / JAROSLAV BODNÁR - EXKLUZÍVNE Hľadáte v Snine byt v pôvodnom stave, aby ste si od základov prerobili podľa vlastných predstáv a cítili sa v ňom ako doma? Uvedená ponuka je práve pre Vás. Tehlový byt za rozumnú cenu o rozlohe 62 m2 je na 2. nadzemnom podlaží, ktorý pozostáva z troch obytných izieb, predsiene, kuchyne, kúpeľne a WC. V bezprostrednej blízkosti domu máte k dispozícii, kompletnú občianku vybavenosť (potraviny, školy, doprava ...) s dostatkom parkovacích miest. Po obhliadke, v prípade potreby Vám zabezpečíme výhodný úver na kúpu v bankách a stavebných sporiteľniach a zároveň naši odborní stavební majstri Vám prestavajú Vaše bývanie na útulný domov.Dvojgeneračný rodinný dom v obci neďaleko Sniny (33 000 EUR)

JAROSLAV BODNÁR / REALITY-HUMENNE.SK - EXKLUZÍVNE Na pozemku o rozmeroch šírka 22m a dĺžka 88m sa nachádza dvojgeneračný rodinný dom. Bol postavený v roku 1969. Na prízemí sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa a sociálne zariadenie. Na poschodí sú taktiež 3 izby, kuchyňa a sklad. Celý dom je podpivničený. V pivnici sa nachádza aj kotolňa s kotlom na tuhé palivo. Voda je napájaná z vlastnej studne. Odpad je vedený do septiku. Na dvore za dom je hospodársky budova, garáž a dielňa. Vzadu pri pozemku je potok. Všetky objekty sú v pôvodnom stave.REZERVOVANÉ, Víkendová chatka uprostred rozkvitnutej lúky. (5 900 EUR)

REALITY-HUMENNE.SK / JAROSLAV BODNÁR - EXKLUZÍVNE V Národnom parku Poloniny čaká na Vás malebná drevená chatka obklopená rozkvitnutou lúkou. Čisté životné prostredie je zárukou zotaviť sa aspoň počas víkendu alebo krátkej dovolenky za veľmi nízku cenu. Nová drevená stavba leží na rovinatej, slnečnej záhrade o rozlohe 887 m2 a pozostáva z jednej obytnej miestnosti, v ktorej je inštalovaná nová kuchynská linka. Elektrickú energiu je možné pripojiť z rozvodu na hranici pozemku. Za chatkou je umiestnené suché WC. Podrobnejšie informácie, alebo obhliadka sa dá dohodnúť na telefónnom čísle 0905 351 943 - Jaroslav Bodnár, alebo na: jbodnar@tatranetreal.sk.Pozemky v Snine (15 EUR)

JAROSLAV BODNÁR / REALITY-HUMENNE.SK - EXKLUZÍVNE Ponúkame pozemok pre výstavbu domov na ulici Dobrianskeho. Pozemky majú rozmer 22 m x 56 m, o rozlohe 1230 m2. Pri pozemku je asfaltová cesta a inžinierske siete. Na pozemky pripravujeme územnosprávne konanie. Podrobnejšie informácie iba osobne. 0905 351 943Dom na podnikanie i bývanie (38 000 EUR)

JAROSLAV BODNÁR / REALITY-HUMENNE.SK - EXKLUZÍVNE V Belej na Cirochou, na pozemku o rozlohe 873 m2 ponúkame rodinný dom. Keďže v minulosti slúžil na podnikanie, jeho vnútorný priestor je otvorený. Možno ho použiť na podnikanie, no po vnútorných úpravách aj na trvalé bývanie. Úžitková plocha domu činí 154 m2. Za domom je hospodárska a skladová časť, ktorej rozloha je 30 m2. K domu s pozemkom patrí aj záhrada o rozlohe 819 m2. Na hranici pozemku sú všetky inžinierske siete. Po obhliadke sú majitelia naklonení k dohode na cene. Na základe vzájomnej dohody je možné vymeniť dom za byt. V prípade potreby pomôžeme s výberom a vybavením úveru v bankách a stavebných sporiteľniach.PREDANÉ, Rekreačný pozemok na predaj. (1 EUR)

"Osadné, Osadné, pred tým Telepovce". Spieva sa v dokumentárnom úspešnom filme " Osadné". Práve tam sa odvíja príbeh o živote obyvateľov na "konci sveta". V obci v Národnom parku Poloniny čaká na budúceho majiteľa rekreačný pozemok o rozmeroch 16x71m s asfaltovou prístupovou cestou a s plynom a elektrinou na hranici pozemku. Na rovinatom pozemku je možné postaviť dom (chatu) na rekreáciu i trvalé bývanie. Obyvatelia Osadného sú dennodenne svedkami rozvíjajúceho sa cestovného ruchu v lone prírody v jednom z najzachovalejších národných parkov krajiny s množstvom značených medzinárodných turistických chodníkov i cyklotrás Miestne turistické atrakcie lákajú turistov aj zo zahraničia, čím obec stúpa na atraktivite. V našej kancelárii na Námestí Slobody v Humennom, alebo prostredníctvom našich kontaktov Vám radi poskytneme ďalšie informácie o pozemku a pri vážnejšom záujme si s Vami dohodneme obhliadku.PREDANÉ, Chalupa v Poloninách (1 EUR)

REALITY-HUMENNE.SK / JAROSLAV BODNÁR - EXKLUZÍVNE Pre tých čo majú vlastnú predstavu o svojom oddychovom mieste v lone prírody Národného parku Poloniny ponúkame rodinný dom - chalupu v tichej lokalite obce Klenová za výhodnú cenu. Je v pôvodnom stave a leží na pozemku o výmere 1032 m2. Dom pozostáva z predsiene, kuchyne, dvoch izieb, špajze a kúpeľne s WC. Za domom je stará hospodárska budova a pri dome letná kuchyňa. V objete bola vymenená elektroinštalácia a urobené stierky v kuchyni. Voda je napájaná z vlastnej studne a splašky vedené do žumpy za domom. Za domom je záhrada o ďalšej výmere 1047 m2. V prípade potreby pomôžeme aj s výberom a vybavením úveru v bankách a stavebných sporiteľniach. V prípade otázok, alebo obhliadky volajte: Jaroslav Bodnár 0905 351 943.


©2019 Tatranet Real       Facebook   RSS Feed       Mapa stránok SK | EN | RU
Tatranet Real® a Logo TatranetReal™ sú registrované ochranné známky spoločnosti Tatranet Real.


Top of page
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujem súhlas s ich používaním: OK | Chcem vedieť viac