Tatranet_Real_logo TatranetReal.sk

Pridať do obľúbených - Tatranet Real
Slovak languageEnglish languageRussian languagePolish language Druh nehnuteľnosti

Pozrieť všetky ponuky [265]
Tip: Znížená cena!
 Naše pobočky

 Menu

 Náš partner pre vzdelávanie

Slovenská realitná akadémia
 Nehnuteľnosť mesiaca

 Euro kalkulačka

        
SKK:
EUR:

Konverzný kurz:
1 EUR = 30,1260 SKK
 Makléri onlineTatranetReal.sk_logo Intranet
 Exkluzívni partneri

Liptov.sk Reality Snina

      Okres:  Zväčšiť mapu Naše pobočky a makléri - Snina

  Kontakty: +421-905-351943   |   Poslať e-mail >>
 Reality Snina

Byty / Apartmány
Chaty / Chalupy
Domy / Vily
Hotely / Penzióny
Nebyt. priestory
Pozemky
Snina - Pozrieť všetky ponuky [25]

 Reality Snina - Naposledy pridané ponuky

 

Predaj Novinka Zmena Aktuálna ponuka

4 izbový byt s garážou a záhradkou v Snine na predaj.


29 000,00 EUR To všetko sa nachádza na konci ulice Dobrianskeho pri točni, v 4 bytovom obytnom bloku (T52/C3). Byt o celkovej úžitkovej ploche 83 m2 pozostáva zo 4 obytných izieb zo spoločnou výmerou ... >>
(873 654 SKK)

Snina
S I
Dobrianského 17 Veľkosť: 83 m²
 

Predaj Novinka Zmena Top Aktuálna ponuka

4 izbový byt v Snine na predaj


34 900,00 EUR (dohodou)
Na sídlisku II ponúkame priestranný (81m2) štvorizbový byt na predaj. Celková úžitková plocha bytu činí 95 m2 (vrátane dvoch špájz a pivnice). Nachádza sa na 2/4 poschodí. Byt ... >>
(1 051 397 SKK)

Snina
Veľkosť: 81 m²
 

Predaj Top Rezervované!

Veľký pozemok so starým domom


15 000,00 EUR V obci Pichne ponúkame priestranný pozemok so starým domom. pozostáva z viacerých parciel rôzneho charakteru. Pri ceste je široký viac ako 30 m. Pri pozemku je prípojka elektrickej energie, ... >>
(451 890 SKK)

Snina
Pichne
Pichne 117 Veľkosť: 4819 m²
 

Predaj Aktuálna ponuka

Rodinný dom v pokojnej časti mesta


60 000,00 EUR Na konci ulice Dobrianskeho v zástavbe rodinných domov ponúkame rodinný dom, ktorý pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a suterénu. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 obytné ... >>
(1 807 560 SKK)

Snina
Veľkosť: 660 m²
 

Predaj Aktuálna ponuka

Rodinný dom v Pichniach na predaj


39 000,00 EUR (dohodou)
V obci Pichne ponúkame zachovalý rodinný dom. Leží na rovinatom pozemku o výmere 800 m2. K rodinnému domu patrí aj záhrada o celkovej výmere 1364 m2. Dom pozostáva z dvoch nadzemných ... >>
(1 174 914 SKK)

Snina
Pichne
Hlavná Veľkosť: 2164 m²
 Reality Snina - Top nehnuteľnostiSnina / Centrum
0,00 € (dohodou)
(info v RK)

Pozemok v širšom centre mesta


Snina /
15,60 € / m2

Veľký pozemok pod lesom v Snine na predaj


Snina / Majer
0,00 € (dohodou)
(ponúknite nám)

Priestory na podnikanie v Snine


Tu môže byť aj Vaša nehnuteľnosť! Kontaktujte nás .. >>
 Snina /
34 900,00 € (dohodou)

4 izbový byt v Snine na predaj


Snina /
25 000,00 €
Rodinný dom v širšom centre mesta


Snina /
0,00 € (dohodou)

Rozsiahlý pozemok so stavbou - investičná príležitosť
 Reality Snina

Rekreačný pozemok Barnova Rika (3 000 EUR)

"Barnova Rika" je názov pre rekreačnú oblasť so športoviskami, bazénom saunou , pohostinským zariadením a predovšetkým s rekreačnými pozemkami, ktoré vám ponúkame za výhodnú cenu. Jedná sa o dva pozemky o výmere po 400 m2 s osobitnými prístupmi po spevnenej ceste. Pozemky sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti lesa. Zo svahu je nádherný výhľad na panorámu Sninského kameňa a Vihorlatských vrchov. Ďalšie informácie pri osobnom stretnutí.Pozemok v Blízkosti Sniny na predaj (9 000 EUR)

Predáme pekný stavebný pozemok v Pichnom 7 km od Sniny. Na hranici pozemku sú inžinierské siete. Jeho šírka je 15m a dĺžka je 138 m. Prístup asfaltová cesta.Rodinný dom v blízkosti centra Sniny (52 000 EUR)

Na rovinatom pozemku o výmere 693 m2 sa nachádza rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý pozostáva z troch izieb, kúpeľne, špajze a kuchyne. Časť domu je podpivničená. K domu bola pristavaná hospodárska budova. Vykurovanie je zabezpečené plynom, prostredníctvom ústredného vykurovania. Celý pozemok je oplotený a je na neho prístup z oboch strán.Pozemok pod Lesom v Stakčíne (7 800 EUR)

Rovinatý stavebný pozemok sa nachádza v slepej ulici obce Stakčín. Jeho rozmery sú 14 x 61m. K pozemku vedú všetky inžinierske siete.Menší rodinný dom v Snine na predaj (46 000 EUR)

Predáme starší rodinný dom blízko centra v Snine. Pozostáva s dvoch izieb, kuchyne a sociálneho zariadenia.V dome je malá pivnica a dva skladové priestory. V útulnej záhrade sa nachádza garáž. V dome bola vykonaná čiastočná rekonštrukcia (podlahy, vykurovanie, kuchyňa a socialne zariadenie). Nehnuteľnosť je postavená zo suchých hlinených tvárnic. Obvodové múry majú šírku 40 cm. Dom je pripravený k okamžitému bývaniu.Rodinný dom v pokojnej časti mesta (60 000 EUR)

Na konci ulice Dobrianskeho v zástavbe rodinných domov ponúkame rodinný dom, ktorý pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a suterénu. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 obytné izby, kuchyňa, WC, kúpeľňa a špajza. Druhé nadzemné podlažie obsahuje podobné osadenie izieb ako prvé. V suteréne sú sklady, kotolňa a garáž. V uplynulom období bola v niektorých priestoroch vykonaná rekonštrukcia. Pozemok a záhrada pri rodinnom dome je vo výmere celkovo 660 m2.Veľký pozemok so starým domom (15 000 EUR)

V obci Pichne ponúkame priestranný pozemok so starým domom. pozostáva z viacerých parciel rôzneho charakteru. Pri ceste je široký viac ako 30 m. Pri pozemku je prípojka elektrickej energie, plynu a vody. Starý rodinný dom je v cene pozemku a v prípade použitia na bývanie si vyžaduje aspoň základnú rekonštrukciu.Rodinný dom v Pichniach na predaj (39 000 EUR)

V obci Pichne ponúkame zachovalý rodinný dom. Leží na rovinatom pozemku o výmere 800 m2. K rodinnému domu patrí aj záhrada o celkovej výmere 1364 m2. Dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží. Na prvom nadzemnom podlaží je vstupná chodba, schodište, kuchyňa, špajza a dve izby. Na druhom nadzemnom podlaží sú 4 izby a dva balkóny. Dom bol postavený v šesťdesiatych rokoch z tehál a porobetónových kvádrov. Bezplatne Vám pomôžeme s výberom a vybavením úveru na bývanie v ktorejkoľvek banke, alebo stavebnej sporiteľni.


©2016 Tatranet Real       Facebook   RSS Feed       Mapa stránok SK | EN | RU
Tatranet Real® a Logo TatranetReal™ sú registrované ochranné známky spoločnosti Tatranet Real.


Top of page
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujem súhlas s ich používaním: OK | Chcem vedieť viac