Tatranet_Real_logo TatranetReal.sk

Pridať do obľúbených - Tatranet Real
Slovak languageEnglish languageRussian languagePolish language Druh nehnuteľnosti

Pozrieť všetky ponuky [222]
Tip: Znížená cena!
 Naše pobočky

 Menu

 Náš partner pre vzdelávanie

Slovenská realitná akadémia
 Makléri onlineTatranetReal.sk_logo Intranet
 Exkluzívni partneri

Liptov.sk Reality Snina

      Okres:  Zväčšiť mapu Naše pobočky a makléri - Snina

  Kontakty: +421-905-351943   |   Poslať e-mail >>
 Reality Snina

Byty / Apartmány
Chaty / Chalupy
Domy / Vily
Hotely / Penzióny
Nebyt. priestory
Pozemky
Snina - Pozrieť všetky ponuky [19]

 Reality Snina - Naposledy pridané ponuky

 

Predaj Novinka Zmena Aktuálna ponuka

Rodinný dom v príjemnom prostredí pri Snine


85 000,00 EUR (dohodou)
V strediskovej obci Stakčín ponúkame čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom. Nachádza sa na okraji obce pri lese na pozemku o rozlohe 820 m2. K domu patrí aj rozsiahla záhrada o rozlohe ... >>
(2 560 710 SKK)

Snina
Vyšenec
Ulica Mieru 31A Veľkosť: 2698 m²
 

Predaj Novinka Zmena Aktuálna ponuka

Pozemok s dobrou polohou v Snine


32 000,00 EUR Približne 700 m od centra mesta ponúkame rovinatý pozemok o rozlohe 872 m2. Jeho stredné rozmery sú 18x50 m. Na pozemku sú všetky inžinierske siete a dva staré domy, z ktorých jeden môže ... >>
(964 032 SKK)

Snina
Tabla
Kollárova Veľkosť: 872 m²
 

Predaj Aktuálna ponuka

Stavebný pozemok v Pichniach


3 500,00 EUR V obci Pichne pri Snine ( 7km ), ponúkame stavebný pozemok o rozmeroch na priloženom obrázku o celkovej rozlohe 717 m2. Inžinierske siete ( elektrina, plyn a voda ) sú v blízkom ... >>
(105 441 SKK)

Snina
Pichne
Hlavná Veľkosť: 717 m²
 

Predaj Aktuálna ponuka

Pozemok na polosamote so starším domom


15 000,00 EUR V obci Pčolinné ponúkame rozsiahly ( 2864 m2 ) stavebný pozemok o šírke 24 m. Na pozemku stojí starší rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý pozostáva z troch obytných izieb, kuchyne a ... >>
(451 890 SKK)

Snina
Pčoliné
Veľkosť: 2864 m²
 

Predaj Top Rezervované!

Veľký pozemok so starým domom


15 000,00 EUR V obci Pichne ponúkame priestranný pozemok so starým domom. pozostáva z viacerých parciel rôzneho charakteru. Pri ceste je široký viac ako 30 m. Pri pozemku je prípojka elektrickej energie, ... >>
(451 890 SKK)

Snina
Pichne
Pichne 117 Veľkosť: 4819 m²
 Reality Snina - Top nehnuteľnostiSnina / Pichne
15 000,00 €
Veľký pozemok so starým domom


Snina / Centrum
55 000,00 € (dohodou)

Pozemok v širšom centre mesta


Snina / Majer
0,00 € (dohodou)
(ponúknite nám)

Priestory na podnikanie v Snine


Tu môže byť aj Vaša nehnuteľnosť! Kontaktujte nás .. >>
 Snina /
15,60 € / m2

Veľký pozemok pod lesom v Snine na predaj


Snina /
0,00 € (dohodou)

Rozsiahlý pozemok so stavbou - investičná príležitosť


Snina / Vihorlatské vrchy
0,00 € (info v RK)

Zrekonštruovaná 100ročná drevenica vo Vihorlatských vrchoch.
 Reality Snina

Veľký pozemok pod lesom v Snine na predaj (16 EUR)

Ponúkame rozsiahly pozemok (trvalý trávnatý porast) v blízkosti lesa. Je nepravidelného obdĺžnikového tvaru o rozmeroch cca 47 m v najširšej časti a cca 150 m v najdlhšej časti. Na pozemok sa vchádza po mostíku cez potok, ktorý tvorí pozdĺžnu juhovýchodnú hranicu pozemku. Od hlavnej cesty je pozemok vzdialený 40 m, kde sú všetky inžinierske siete. Pri pozemku je aj autobusová zastávka. Je na samote. Jeho hranicami sú potok a bukový les. Budúci majiteľ si ho môže prispôsobiť na postavenie rodinného sídla s prekrásnym okolím, alebo rozparcelovať na menšie pozemky a rozpredať iným záujemcom. Teraz sa predáva v celku. Aj keď leží v údolí svieti naňho slnko takmer po celý deň.Rodinný dom v príjemnom prostredí pri Snine (85 000 EUR)

V strediskovej obci Stakčín ponúkame čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom. Nachádza sa na okraji obce pri lese na pozemku o rozlohe 820 m2. K domu patrí aj rozsiahla záhrada o rozlohe 1878 m2 zo skleníkom. Pred domom je potok, ktorý môže poslúžiť na letné zavlažovanie zelene okolo domu a na záhrade. Dom pozostáva z 3 podlaží. Prízemné podlažie slúži ako pivničný priestor a pozostáva z garáže, kotolne, práčovne a troch skladov. Na 1. nadzemnom podlaží je kuchyňa, špajza, 2 obytné izby, kúpeľňa a wc. Na 2. nadzemnom podlaží sú tri obytné izby, kúpeľňa a WC. Dom je z porobetonových tvárnic, prikrytý eternitovou krytinou. Obvodové múry sú zateplené polystyrénom. V celom dome sú osadené drevené eurookná. Podlahy sú keramické, v obytných izbách a na schodišti je drevená palubovka zo Smrekovca opadavého, ktorý sa vyznačuje veľmi dobrými technickými vlastnosťami. V kúpeľni na prízemí je sprchovací kút, na poschodí vaňa. Vykurovanie je zabezpečené podľa potreby a to kotlom na drevo, alebo kotlom na zemný plyn. Na dvore za domom sa nachádza dreváreň a stavba, v minulosti ako sušiareň byliniek. V obci je kompletná občianska vybavenosť. V prípade potreby sme pripravení pomôcť s výberom a vybavením najvýhodnejšieho úveru v bankách a stavebných sporiteľniach.Pozemok pod Lesom v Stakčíne (7 800 EUR)

Rovinatý stavebný pozemok sa nachádza v slepej ulici obce Stakčín. Jeho rozmery sú 14 x 61m. K pozemku vedú všetky inžinierske siete.Pozemok v Snine na predaj (22 000 EUR)

Predáme pozemok v okrajovej časti Sniny. Jeho šírka z hlavnej cesty je 9m a z opačnej strany , kde je prístupová cesta 11m. Celková rozloha pozemku je 1222 m2. Pri pozemku sú všetky inžinierske siete.Pozemok na polosamote so starším domom (15 000 EUR)

V obci Pčolinné ponúkame rozsiahly ( 2864 m2 ) stavebný pozemok o šírke 24 m. Na pozemku stojí starší rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý pozostáva z troch obytných izieb, kuchyne a špajze. Časť domu je podpivničená. Vyžaduje si aspoň základnú rekonštrukciu. Do domu je privedená elektrická energia a na hranici pozemku je prípojka plynu. Ďalšie informácie poskytneme telefonicky.Pozemok v širšom centre mesta (55 000 EUR)

Medzi ulicou Vihorlatská a železničnou traťou ponúkame pozemok- druh: "zastavané plochy a nádvoria", o rozlohe 1487 m2 a rozmeroch 45 x 33 m. Pozemok je možné podľa dohody rozdeliť na dve časti. ( 2x 28000 € ) Je vhodný na komerčnú, alebo bytovú výstavbu. V súčasnosti je na ňom miešaný trávnatý porast a niekoľko stromov. Jeho výhodou je bezprostredná blízkosť centra mesta Ďalšie informácie pri obhliadke.Starší dom, chalupa v Pichnom (12 900 EUR)

Uprostred obce Pichne ponúkame malý rodinný dom - chalupu. Leží na pozemku o rozlohe 2596 m2. Je v pôvodnom stave, postavená z nepálených hlinených tvárnic, prikrytá pálenou škridlou. Pozostáva z dvoch izieb a kuchyne. Za domom je stodola a suché WC. Na hranici pozemku je prípojka plynu a vody. K domu patrí aj rozsiahla záhrada. Po základnej rekonštrukcii poslúži ako štýlová chalupa uprostred vidieckého prostredia, blízko okresného mesta.Veľký pozemok so starým domom (15 000 EUR)

V obci Pichne ponúkame priestranný pozemok so starým domom. pozostáva z viacerých parciel rôzneho charakteru. Pri ceste je široký viac ako 30 m. Pri pozemku je prípojka elektrickej energie, plynu a vody. Starý rodinný dom je v cene pozemku a v prípade použitia na bývanie si vyžaduje aspoň základnú rekonštrukciu.


©2017 Tatranet Real       Facebook   RSS Feed       Mapa stránok SK | EN | RU
Tatranet Real® a Logo TatranetReal™ sú registrované ochranné známky spoločnosti Tatranet Real.


Top of page
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujem súhlas s ich používaním: OK | Chcem vedieť viac